Gelişim Kitapları Serisi

Gelişim Kitapları Serisi

2000 Kitaplık Kütüphane

Güncel ve başucu yayınlardan oluşan kitap havuzumuzdan siz de faydalanın! Uzmanlarımız tarafından seçilmiş birbirinden değerli gelişim kitapları 6 farklı sette toplandı.

Bilgi Kartları

Sadece okumakla kalmıyoruz, bilgi kartları ile hayata ve gelişime dair pratik ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Günlük yaşamınızı düzenleyeceğiniz basit uygulamalar, kişisel markanızı yaratmanın yolları, başarılı satış için izlenmesi gereken yöntemler ve dahası!

Zihin Haritaları

Okumanın üzerinden zaman geçtikçe bilgileri unuturuz. Unutmamanın en iyi yöntemlerinden biri olarak zihin haritalarını kullanıyoruz, hazırladığımız zihin haritalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Gelişim Serileri

Kariyer ve kişisel gelişim yolculuğunuzu setlerimiz ile destekliyoruz: Kişisel Gelişim, İş gelişim, Liderlik ve Yönetim, Satış Gelişim, Pazarlama Gelişim ve Excel Gelişim.

Ürünlerimiz

Paketlerimizi Gözden Geçirin

Tekli Gelişim Serisi

100 ₺

Seçeceğiniz başlık hakkında;

3 adet kitap

5li bilgi kartı – zihin haritası

6’lı Gelişim Serisi

600 ₺

Seçeceğiniz başlık hakkında;

18 adet kitap

30lu bilgi kartı – zihin haritası

Neden Gelişim Kitapları Serisi?

Kişisel ve kariyer gelişimini bizim gibi önemseyen herkes için hizmet sunma amacını taşıyoruz. Gelişim yolunda adım atmak, bireysel katkı sağlayacak yayınları bulmak ve takip etmek, dünyada bu konuda neler paylaşıldığını bilmek istiyor fakat nereden başlayacağını bilmiyorsanız size uygun kitaplar, bilgi kartları ve zihin haritalarından oluşan setler sunuyoruz. Satın aldığınızda kapınıza kadar teslim edilen, her bir kutu içinden konusuna göre farklı gelişim kaynakları çıkan setlerimiz Kişisel Gelişim, İş Gelişim, Liderlik ve Yönetim, Satış Gelişim, Pazarlama Gelişim ve Excel Gelişim olmak üzere 6 farklı kategoriden oluşuyor.

Sizin için Neler Var?

Setlerimize yakından bakın

Kutuda Gelişim

Bir kutuya neler sığabilir? Gelişiminize katkıda bulunabilecek kaynaklar ve ipuçları.

DETAYLI İNCELE

Uzman Gözlüğü

Eğitmen & danışman uzmanlarımızca iş ve kişisel gelişim hakkında tavsiye edilen kaynakları edinme şansı!

Detaylı İncele

Hızlı Teslimat

Siparişiniz ile birlikte Türkiye’nin her noktasına 7 işgünü içerisinde erişim.

Detaylı İncele

Bizimle İletişime Geçin!

BEDAVA Bilgi Kartınız ve Zihin Haritanız mailinize gönderilsin!